Recenzii Hotel Complex Mediteranean — Mamaia
-
10,0 Extraordinar Bună
-
8,0 Foarte bine Ca recomandare, au lipsit activitatile. In cazul in care ai un sejur mai lung te plictisesti.
-
10,0 Extraordinar Mâncarea ok
Bautura
Sucu prost
Berea proasta prea lungită calitate proasta mă dezamăgit! -
3,5 Nasol, nu merită !
-
8,5 Excelent Plaja o catastrofă,mâncarea acceptabilă în rest voi ca agenție sunteți Ok,o să mai apelez la voi.O zi frumoasă!
-
7,2 Bine Mâncare gustoasă,dar aceași in fiecare zi,puține feluri,fructe(doar mere)...etc.Nu as mai merge a doua oară.
-
7,5 Bine Buna
-
7,0 Bine La masă o aglomerație de nedescris micul dejun sărăcăcios in cameră se poate face curățenie mai responsabil păcat că locația a fost odată frumoasă acum pare neîngrijită cu toate acestea m- am simțit bine a fost un sejur frumos dar se putea și mai bine.
-
8,8 Excelent Buna
-
10,0 Extraordinar În general destul de ok, A fost a 2 vacanta posibil să revenim! Mulțumesc Hotel Complex Mediteranean și tripme.ro !