Recenzii Complex Steaua De Mare - Hotel Meduza — Eforie Nord

Eforie Nord, Romania 9,3 Minunat (17 recenzii verificate)

  • 10,0 Extraordinar

    Bună,

    DANA
  • 8,3 Foarte bine

    O alegere buna pentru nepretentiosi.

    Anca
  • 7,8 Bine

    Lipsa balcoanelor este un minus in special pentru cei cu copii mici, nu ai unde intinde nimic. Despre mancare si amabilitatea personalului doar de bine.

    Daniel
  • 8,3 Foarte bine

    Bun

    Bogdan
  • 8,3 Foarte bine

    Hotel vechi, intretinut cat de cat, camere si bai mici, Restaurantul ok si angajatii de la sala de mese draguti, probabil pentru ca e inceput de sezon :)

    Alexia
  • 8,2 Foarte bine

    Camerele necesita o renovare serioasa Unele au probleme cu mirosul de canalizare. Daca nu aveti ghionul asta, va puteti bucura de o vacanta frumoasa.

    Lucian
  • 8,3 Foarte bine

    O locatie curata ,mai trebuie remediata problema scarilor de coborare la piscina

    Corina Elena
Înapoi la Complex Steaua De Mare - Hotel Meduza