Recenzii Complex Steaua De Mare - Hotel Meduza — Eforie Nord
-
10,0 Extraordinar Bună,
-
8,3 Foarte bine O alegere buna pentru nepretentiosi.
-
7,8 Bine Lipsa balcoanelor este un minus in special pentru cei cu copii mici, nu ai unde intinde nimic. Despre mancare si amabilitatea personalului doar de bine.
-
8,3 Foarte bine Bun
-
8,3 Foarte bine Hotel vechi, intretinut cat de cat, camere si bai mici, Restaurantul ok si angajatii de la sala de mese draguti, probabil pentru ca e inceput de sezon :)
-
8,2 Foarte bine Camerele necesita o renovare serioasa Unele au probleme cu mirosul de canalizare. Daca nu aveti ghionul asta, va puteti bucura de o vacanta frumoasa.
-
8,3 Foarte bine O locatie curata ,mai trebuie remediata problema scarilor de coborare la piscina