Recenzii Hotel Fortuna — Eforie Nord

Eforie Nord, Romania 9,3 Minunat (19 recenzii verificate)

  • 9,5 Extraordinar

    Am fost încântați de calitatea serviciilor oferite la acest hotel. Piscina pentru copii a fost un adevărat hit pentru cei mici, iar locul de joacă a fost mereu în centrul atenției. Cu siguranță vom recomanda acest loc prietenilor noștri

    Adelina
  • 7,8 Bine

    Am petrecut o vacanță minunată la acest hotel, unde serviciile excelente și personalul prietenos ne-au cucerit. Mâncarea diversificată și bogată a satisfăcut toate gusturile, iar liniștea și curățenia au adăugat un plus de confort șederii noastre

    Daniel
  • 9,0 Minunat

    Recomand cu căldură Hotelul Fortuna! Personalul a fost foarte amabil și atent la nevoile noastre, iar camera a fost confortabilă și curată. Piscina și jacuzzi-ul au fost fantastice, iar locul de joacă pentru copii a fost perfect pentru micuții noștri. Mâncarea a fost excelentă și variată, iar în general am avut un sejur foarte plăcut.

    Gelu
  • 10,0 Extraordinar

    A fost o vacanță de vis la Hotelul Fortuna! Camera a fost foarte frumoasă și curată, iar personalul a fost foarte amabil și profesionist. Piscina și jacuzzi-ul au fost perfecte pentru relaxare, iar mâncarea a fost excelentă și diversificată. Locul de joacă pentru copii a fost preferatul celor mici, iar întregul sejur a fost o experiență de neuitat!

    Daniela
  • 9,2 Minunat

    Am avut un sejur foarte plăcut la Hotelul Fortuna! Camera a fost frumoasă și curată, iar personalul a fost foarte amabil și profesionist. Piscina și jacuzzi-ul au fost perfecte pentru relaxare, iar locul de joacă pentru copii a fost perfect pentru micuții noștri. Mâncarea a fost excelentă și diversificată

    Maria
  • 10,0 Extraordinar

    A fost un sejur minunat la Hotelul Fortuna! Camera a fost curată și confortabilă, iar personalul a fost mereu amabil și cu zâmbetul pe buze. Piscina și jacuzzi-ul au fost preferatele noastre, iar locul de joacă pentru copii a fost perfect pentru cei mici. Mâncarea a fost excelentă și diversificată, iar în general am avut o experiență de neuitat!

    Gratiela
  • 9,0 Minunat

    Cu mare drag am petrecut sejurul la acest hotel timp de o săptămână și pot spune că a fost o experiență minunată! Personalul a fost foarte amabil și mereu cu zâmbetul pe buze, iar mâncarea a fost foarte bună și diversificată. Jacuzzi-ul și piscina sunt fantastice, iar locul de joacă pentru copii a fost preferatul micuților noștri. O experiență de vacanță excelentă!

    Mihaela
  • 8,7 Excelent

    A fost o experiență minunată la Hotelul Fortuna! Personalul a fost foarte amabil și mereu cu zâmbetul pe buze. Camera a fost curată și confortabilă, iar mâncarea a fost excelentă. Piscina și jacuzzi-ul au fost fantastice, iar locul de joacă pentru copii a fost perfect pentru micuții noștri. În general, am avut un sejur minunat și cu siguranță vom reveni!

    Nelutu
  • 9,7 Extraordinar

    Am avut un sejur foarte plăcut la Hotelul Fortuna! Camera a fost frumoasă și curată, iar personalul a fost foarte amabil și mereu dispus să ajute. Piscina și jacuzzi-ul au fost preferatele noastre, iar micul dejun a fost delicios și diversificat. De asemenea, locul de joacă pentru copii a fost perfect pentru cei mici. Recomand cu drag acest hotel!

    Steliana
Înapoi la Hotel Fortuna